O nás


Jsme tým odborníků, kteří jsou připraveni pečovat o finanční poradce a poskytnout jim odborné i administrativní zázemí, aby se mohli v klidu věnovat své práci péče o klienta.

MONEY MEE PRAGUE a.s. 

Segment finančního poradenství prochází obrovskou transformací, je vyžadována stále vyšší odbornost od finančních poradců ze strany ČNB, stále více administrativních úkonů je nutné udělat při zpracování obchodu a klienti jsou stále náročnější.

Co může poradce udělat, aby zvládl stále odvádět kvalitní práci v době obrovské konkurence?

Jste finanční poradce, co chce dělat svou práci dobře a kvalitně, ale je to čím dál tím více náročné?

Kontaktujte nás.

Máme v každém segmentu finančního poradenství odborníka, který Vám rád pomůže, poradí a nebo obchod zprostředkuje za Vás.

Vyberte segment, kde chcete být odborníkem, využijte našich služeb k maximální profesionalizaci ve Vámi zvoleném odvětví a ostatní nechte na nás. Zajistíme vše ostatní a Vám přijde jen provize za doporučení.

 

SAB servis s.r.o.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost MONEY MEE PRAGUE a.s. a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti pojištění registrovaní podle zákona č. 38/2004 Sb. jako podřízení pojišťovací zprostředkovatelé pojišťovacího agenta, investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele, spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru, společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Chcete více informací?

Naši partneři